Strona główna
Tutaj jesteś
Gala FAME MMA Friday Arena

Gala FAME MMA Friday Arena – zaskakujące walki

Data publikacji 7 lipca 2023

FAME MMA Friday Arena czyli wielkie wydarzenie freak fight, już wkrótce! Jest to kolejna odsłona znanej federacji freakowej, która odbywa się w tym roku. Jak zwykle wzbudza ogromne emocje i ciekawość wśród fanów. Kibice nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak ich ulubieni influencerzy i sportowcy zaprezentują się na ringu. Zestawienie walk obiecuje niesamowite starcia, które zapewnią niezapomniane chwile dla wszystkich obecnych. Na stronie Meczyki.pl znajdziesz FAME MMA kod promocyjny, który oferuje korzystną zniżkę na zakład.

Kiedy i gdzie odbywa się najbliższa Gala FAME MMA Friday Arena?

Jeżeli mówimy o gali FAME MMA 19, to niestety, ale ogranizatorzy nie podali jeszcze oficjalnych informacji. Natomiast w zamian organizowana jest Fame MMA Friday Arena. Wydarzenie odbywa się 21 lipca 2023 o 19.30. Miejsce gali to Hala Stulecia we Wrocławiu. To prestiżowe wydarzenie jak zawsze przyciągnie zarówno miłośników freak fight show, społeczność sportową, jak i wielu fanów walczących osób. Czekając na tę galę, kibice oczekują emocjonujących pojedynków i widowiskowych występów ze strony utalentowanych zawodników, którzy będą walczyć o tytuł i pas.

Wytypuj swoich faworytów i wykorzystaj FAME MMA kod

Organizatorzy od pewnego czasu konsekwentnie dążą do przyciągnięcia jak największej liczby widzów, tworząc niezwykle różnorodne zestawienia. Nie brakuje debiutantów, którzy zaryzykują swoje pierwsze kroki w ringu, znani influencerzy, którzy nieustannie podbijają media społecznościowe, dynamiczne starcia kobiet oraz pojedynki między doświadczonymi sportowcami.Ta niepowtarzalna mieszanka zapewni niezapomniane emocje i niezwykłe widowisko dla wszystkich fanów, których przyciąga gala zarówno Fame MMA 19 jak i Friday Arena . 

Karta walk prezentowana na FAME MMA Friday Arena robi imponujące wrażenie. Odważne i znane nazwiska ze świata Internetu oraz sportu będą walczyć ze sobą, tworząc niezapomniane widowisko. Kibice już wytypowali swoich faworytów, którzy ich zdaniem będą triumfować gali. Już 21 lipca będziemy mogli podziwiać pojedynki:

  • Filipek vs Dubiel

  • Josef Bratan vs Nowaczkiewicz

  • Wampir vs Księżniczka

  • Świr vs Daro Lew

  • Jaxu vs Medusa

  • Tybori vs Zadyma

  • Nanami Chan vs Lizi

Natomiast jedną z najbardziej oczekiwanych jest walka wieczoru, w której zmierzą się słynni raperzy – Alberto oraz Kubańczyk. Nie zwlekaj i zrób zakład z Meczyki.pl, korzystając z FAMME MMA kod.

Niezapomniana gala FAME MMA 18

FAME MMA 18 było fascynującym wydarzeniem w historii tej organizacji. Tak jak wszystkie edycje została dobrze odebrana przez kibiców. Gala odbyła się z niezwykłym rozmachem i przyciągnęła uwagę fanów mieszanych sztuk walki. Wydarzenie zaprezentowało starcia pełne napięcia i emocji, zarówno wśród utalentowanych debiutantów, jak i doświadczonych zawodników. Karta walk FAME MMA 18 była imponująca, prezentując różnorodność stylów i umiejętności, które dostarczyły niezapomnianych momentów dla publiczności. Najwięcej wrażeń miała zapewnić walka wieczoru w której Amadeusz „Ferrari” Roślik miał stawić czoła najpierw Kacprowi Błońskiemu, a następnie po krótkiej przerwie, stanąć naprzeciwko Marcina Dubiela. Jednakże nie doszło do drugiego starcia. Medycy nie wyrazili zgody na udział Roślika w kolejnej walce, zabezpieczając jego zdrowie i bezpieczeństwo.  Mimo że druga walka nie doszła do skutku, to wydarzenie nadal dostarczyło niesamowitych emocji i zapisało się w historii FAME MMA. 

Niezwykłe momenty, nieoczekiwane zwroty akcji i widowiskowe walki to to, czego wszyscy oczekują na FAMME MMA Friday Arena. Sprawdź swoją intuicję i wytypuj zwycięzców wieczoru razem z Meczyki.pl. Używając FAMME MMA kod, dostaniesz zniżkę 200 PLN zwrot za pierwszy zakład w postaci freebetu oraz +120% do wygranej na kupony wielokrotne.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Artykuł sponsorowany

pomoc przy zakładaniu spółek

Redakcja liderzyrynku.pl

Redaktorzy na stronie liderzyrynku.pl to doświadczeni specjaliści z obszaru biznesu, finansów i marketingu, gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, zarządzaniu finansami oraz strategiach marketingowych. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu praktycznych porad i wskazówek dotyczących zakładania i prowadzenia własnej firmy, zagadnień prawnych związanych z biznesem, analizy rynku oraz skutecznych strategii marketingowych. Jesteśmy tutaj, aby wspierać przedsiębiorców i osoby zainteresowane rozwojem w biznesie, dostarczając rzetelne informacje i inspiracje